Peyzaj Proje Tasarım
Sevgiliye Çiçek
Doğum Günü
Yeni İş
Yıldönümü
Arkadaşa
Nişan / Düğün
Geçmiş Olsun
Yeni Bebek
Anneye
Babaya
Vip
Çiçek Buketleri
Yapay Çiçekler
Cenaze / Merasim
Saksı Çiçekleri
Arajmanlar
Gelin El Buketi
Teslimat
Ödeme
Gizlilik Politikamız
Satış Sözleşmesi
İletişim
 • Siparişleriniz Ankara’ da bulunan mağazamızda tecrübeli ekibimizce özenle hazırlanmaktadır.
 • Firmamızın sorumluluk üstlenebilmesi için ilgili sayfadaki bütün sipariş bilgilerinin doğru ve eksiksiz girilmiş olmalıdır. Gerektiğinde belirtilen telefon numarası ve e-mail adreslerinden sizinle bağlantı kurulabilmelidir.
 • Teslimat için belirtilen zamanda ve adreste alıcının bulunmaması durumunda çiçek adreste bulunan kişiye isim, soyisim ve imzası karşılığında teslim edilir.
 • Gönderilen adreste hiç kimsenin bulunmaması veya adresin yanlış olması halinde sipariş veren kişi ile bağlantı kurulur. Bu durumda sipariş gecikmeli olarak teslim edilecektir. Sipariş iptal edilemez ve para iadesi yapılmaz.
 • Teslim gününün tatile denk gelmesi durumunda alıcı evde veya iş yerinde yok ise ve çiçeğin teslim edileceği komşu, güvenlik, görevli bulunamamışsa ertesi gün yapılacaktır.
 • Ulaşım olanaklarının kısıtlı olduğu bölgelerde veya kötü hava koşullarında teslimat şekil, zaman ve ücretinde zorunlu değişiklikler yapılabilir.
 • Alıcı adreste bulunamazsa teslim edilecek çiçek evlerde komşu, apartman görevlisi veya güvenliğe, işyerlerinde çalışma arkadaşlarına veya güvenliğe, hastane veya otellerde resepsiyon veya danışmaya, güvenlik bölgelerinde ve kurumlarda yetkili kişilere veya nöbetçi subay ve erlere isim, soyisim ve imzası karşılığında teslim edilir.
 • Sitemizden 7 gün 24 saat online olarak sipariş verilebilir.
 • Sipariş teslimi 07:30 – 21:00 saatleri arasında yapılmaktadır. Özel günler dışında çiçek siparişler belirtilen saatte yapılacaktır.
 • Aynı gün teslimat için en geç sipariş verme saati 21:00 dır.


 • Sipariş Takibi:

  • ilgicicek.com.tr üzerinden sipariş verdiğinizde tarafınıza e-posta aracılığı ile bir sipariş kodu gönderilecektir. Bu kod ile sitemizin üst sağ kısmında bulunan alandan giriş yaparak siparişlerinizi kontrol edebilirsiniz.

   

  Sitemizden alışveriş yapan kredi kartı sahiplerinin güvenliği ilk planda tutulmaktadır. Equifax Secure Global sertifikalı papatyacicek.com.tr internet sitesinde alışveriş sırasında kullanılan kredi kartı ile ilgili bilgiler Equifax Secure Global tarafından 128 bit şifreleme ile (SSL, Secure Sockets Layer) şifrelenip sorgulanmak üzere ilgili bankaya ulaşır.

   
  Kartın kullanılabilirliği onaylandığı takdirde alışverişe devam edilir.
   

  Kartla ilgili hiçbir bilgi site tarafından kaydedilmediğinden, üçüncü şahısların herhangi bir koşulda bu bilgileri ele geçirmesi mümkün değildir.

   
  Kişisel Bilgi Güvenliği:
   

  ilgicicek.com.tr 'de üye olurken vermiş olduğunuz tüm bilgiler gizli tutulmaktadır. ilgicicek.com.tr bu bilgileri sitenin işlevselliğini arttırmak veya kampanyalardan müşterilerini haberdar etmek için kullanır.

   
   
  Tel :
  Fax :